Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Бічна поверхня зубка, виготовлена згідно з розрахунковим профілем, створює у пресовому з’єднанні рівномірне напруження по всій поверхні контакту. Робота спрямована на розв’язання задачі підвищення працездатності бурового долота й економії дефіцитного твердого сплаву. The pik flank was manufactured according to the design profile. Due to this in press joint there is a uniform stress on all contact surfsce. The operation was carried out with the purpose to boost of service capability of a drilling bit and to spare a scarce hard alloy.

Пелех М. П. Підвищення стійкості бурових доліт шляхом оптимізації пресового з’єднання “твердосплавний зубок–шарошка” / М. П. Пелех, С. Г. Швачко // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2005. – Випуск 39. – С. 94–99. – Бібліографія: 2 назви.