Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пропонується метод статистичної класифікації еталонних елементів для прогнозування часової стабільності прецизійних вимірювальних засобів. Наведені результати практичної реалізації алгоритму статистичної класифікації кремнієвих стабілітронів. A method of reference elements statistical classification for time stability prediction of precise measuring instruments is proposed. The results of algorithm realization for Zener diodes statistical classification are presented.

Янгурський К. Прогнозування часової стабільності еталонних елементів прецизійних вимірювальних засобів / Костянтин Янгурський, Ірина Атаманова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 161–164.