Показано процес українізації російської армії, що проходив на території України в 1917 р., його причини та наслідки, а також ставлення різних політичних сил до нього. The process of Russian Army nkrainization which took place on the territory of Ukraine in 1917 is outlined as well as its causes and consequences and the attitude of different political institutions to it are shown.

Зінкевич Р. Д. Процес українізації армії та тилових гарнізонів Південно-Західного та Румунського фронтів у березні–листопаді 1917 р. / Р. Д. Зінкевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 584 : Держава та армія. – С. 64–70. – Бібліографія: 21 назва.