Екологічні аспекти спалювання вторинних паливних матеріалів у цементних печах

Досліджено економічні вигоди та екологічні наслідки від використання вторинних паливних матеріалів в цементній промисловості. Проаналізовано технологічні процеси виробництва цементу, хімізм яких може бути пов’язаний з утворенням небажаних побічних продуктів, таких як діоксини і фурани. Our research focused on the economical profits and ecological consequences from the use of the secondary fuel materials in cement industry. The technological processes of cement production, which can cause formation of unintentionally by-products of chemical reactions, such as dioxins and furans, were analyzed.

Екологічні аспекти спалювання вторинних паливних матеріалів у цементних печах / М. А. Саницький, С. Я. Хруник, О. Т. Мазурак, І. І. Кіракевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 602 : Теорія і практика будівництва. – С. 158–163. – Бібліографія: 9 назв.