Духовні реколекції дошкільникам: канонічно-правові вимоги

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

У статті досліджено сутність духовних колекцій дошкільникам. Особливу увагу приділено законам еволюції антропологічних елементів розуму, глузду, розуміння й почуття дитини, які корегує канонічне право. В статье исследуется сущность духовных коллекций дошкольникам. Особое внимание уделено законам эволюции антропологических элементов ума, рассудка, понимания и чувства ребенка. Какие корректирует каноническое право. In the article the essence of spiritual collections preschoolers. Particular attention is paid to the laws of evolution anthropological elements of mind, intellect, understanding and feelings of the child. What adjusts the canon law.

реколекції, колекція, тіло, душа, дух, закони еволюції, антропологічні елементи, духовні елементи, душевні елементи, пастир, реколекции, коллекция, тело, душа, дух, законы эволюции, антропологические элементы, духовные элементы, душевные элементы, пастырь, retreats, collection, body, soul, spirit, the laws of evolution, anthropological items, spiritual items, spiritual items, pastor

Сливка Б. С. Духовні реколекції дошкільникам: канонічно-правові вимоги / Б. С. Сливка // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 825. – С. 224–230. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review