Подано результати теоретично-експериментальних досліджень моменту тріщиноутворення нормальних перерізів залізобетонних балок, підсилених зовнішньою композитною арматурою. Наведено графік та таблиці тріщиноутворення нормальних перерізів експериментальних балок. The results of theoretical end experimental investigations of reinforced-concrete beams, strengthened an external composite reinforcement are given. Parameters of crack-resistance of normal cuts of investigations beams are resulted.

залізобетонна балка, підсилення, зовнішня композитна арматура, момент тріщиноутворення, reinforced-concrete beam, strengthening, external composite reinforcement, cracking moment

Мурин А. Я. Момент тріщиноутворення нормальних перерізів залізобетонних балок, підсилених зовнішньою композитною арматурою / А. Я. Мурин, Р. І. Канафоцький, Т. В. Приставський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 179–185. – Бібліографія: 7 назв.