Теоретичні аспекти інновацій

Thumbnail Image

Знання теоретичних основ інновацій дасть змогу створити на підприємстві ефективну систему управління інноваційними процесами. З цього погляду доцільно розглянути визначення інновацій та їх класифікацію. У статті розкрито поняття інновації та інноваційного процесу, які існують в економічній літературі сьогодні, розглянуто існуючі класифікації інновацій. Подано власну авторську класифікацію інновацій, показано своє розуміння поняття “інновація”. Knowing of theoretical essentials of innovations will enable to create an effective system of management of innovation processes at the enterprise. From this point of view it is expedient to consider the definitions of innovations and their classification. In given article, an author reveals the notions of innovation and innovation process that exist in economic literature by now, considers existing classifications of innovations. An author also gives his own classification of innovations, reveals his understanding of notion of innovation.

Ніронович Н. І. Теоретичні аспекти інновацій / Н. І. Ніронович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 436 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 385–390. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review