Видавництво Львівської політехніки

Описано досвід розроблення студентських дипломних проектів кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури Національного університету “Львівська політехніка”, які виконано за останні шість років за спортивною тематикою, переважно універсальних спортивно-видовищних комплексів. The article describes the experience of developing students’ graduation projects Department of Design of Architectural Environment Institute of Architecture of the Lviv Polytechnic National University, which are made in the last six years for sports-themed, universal sports and entertainment complexes.

універсальний спортивно-видовищний комплекс, universal sports and entertainment complex

Джигіль Ю. Є. Універсальні спортивніо-видовищні комплекси в дипломних проектах студентів кафедри ДАС Інституту архітектури Львівської політехніки / Ю. Є. Джигіль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 793 : Архітектура. – С. 62–71. – Бібліографія: 19 назв.