Національний університет "Львівська політехніка"

Розглянуто окремі аспекти корпоративної проектної діяльності провідних освітянських бібліотек України. Висвітлено досвід корпоративної співпраці наукової бібліотеки Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» і ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського з питань створення кооперативної реферативної галузевої бази даних з педагогіки, психології та освіти. Several specific aspects of corporate project activities of leading educational libraries in Ukraine are dwelled upon. The experience of corporate collaboration between Scientific Library of Kryvyi Rih Pedagogical Institute of State Higher Education Establishment “Kryvyi Rih National University" and Sukhomlinskiy State National Pedagogical Library of Ukraine on the establishment of cooperative abstract multibranch database on pedagogy, psychology and education is discussed.

корпоратизація, освітянські бібліотеки, корпоративні бібліотечні проекти, корпоративні бази даних, корпоративне реферування, corporatization, educational library, corporate library projects, corporate databases, corporate abstracting

Дікунова О. А. Освітянські бібліотеки в контексті формування єдиного корпоративного інформаційно-бібліотечного простору / О. А. Дікунова // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 474-483. - Бібліографія: 5 назв.