Оцінювання потенціалу розвитку підприємства

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються проблеми оцінювання потенціалу розвитку підприємства. Запропоновано систему показників вимірювання потенціалу як моментної характеристики стану підприємства, а також як інтервальної оцінки можливості розвитку підприємства. Зазначається, що сукупність показників зовнішньої оцінки потенціалу підприємства може розширюватися порівняно з множиною показників внутрішнього оцінювання. The problems of estimation of development’s potential of enterprise are considered in this work. The system of indicators of potential as a moment characteristic of the enterprise’s state and interval valuation of abilities of its development are offered. It is marked, that the totality of characteristics of external valuation of the potential of the enterprise may be expended in comparison with the sat of characteristics of valuation within the enterprise.

Тимощук М. Р. Оцінювання потенціалу розвитку підприємства / М. Р. Тимощук, Р. В. Фещур // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 153–160. – Бібліографія: 13 назв.