Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено концептуальні моделі захисту інформації для технологій стаціонарного, стільникового, супутникового зв’язку на фізичному, канальному, мережевому, системному рівнях. Відповідно до запропонованої моделі проаналізовано аспекти захисту інформації в корпоративних мережах. The conceptual models of information security for fixed, cellular, satellite communication technologies on physical, data link, network and system level were designed. Within the suggested model enterprise networks information security aspect were examined.

Дудикевич В. Б. Концептуальні моделі захисту інформації для технологій стаціонарного, стільникового, супутникового зв’язку / В. Б. Дудикевич, Ю. Р. Гарасим, Г. В. Микитин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 665 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 18–26. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review