Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто аспекти правової політики щодо неповнолітніх. Сконцентровано увагу на аналізі основних причин злочинності неповнолітніх та аспектах правової політики держави щодо їх усунення. Рассмотрены аспекты правовой политики в отношении несовершеннолетних. Сконцентрировано внимание на анализе основных причин преступности несовершеннолетних и аспектах правовой политики государства по их устранению. The article deals with the legal aspects of the policy on minors. Attention is focused on the analysis of the main causes of juvenile delinquency and aspects of legal policies to adress them.

неповнолітній, злочинність, правова політика, виховання, девіація, несовершеннолетний, преступность, девиантный, правовая политика, воспитание, девиация, juvenile, crime, deviant, legal policy, education, deviation

Ортинська Н. В. Правова політика держави щодо подолання причин злочинної поведінки неповнолітніх / Н. В. Ортинська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 824. – С. 298–301. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review