Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Здійснюється математичний аналіз впливу внутрішніх механічних напружень на параметри основних функціональних складових аналогових інтегральних пристроїв. The calculus of influencing of internal mechanical pressure on parameters of the basic functional compound analogue integral devices implements.

Матвійків М. Визначення реакції елементарних функціональних вузлів інтегральних пристроїв на вплив внутрішніх механічних напружень / Михайло Матвійків, Юрій Івасик // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 202–208. – Бібліографія: 9 назв.