Рекламне забезпечення діяльності малого підприємства в Інтернеті

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

At the present stage of development of computer technology one of the common advertising is internet advertising. The report focuses on promoting and advertising small business on the Internet. Consider new methods of increasing customer audiences on the market and the benefits of online advertising for a particular company.

мережа Інтернет, реклама, соціальні мережі

Лісіна С. Рекламне забезпечення діяльності малого підприємства в Інтернеті / Світлана Лісіна, Оксана Волощак // Інформація, комунікація, суспільство 2013 : матеріали 2-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2013, 16–19 травня 2013 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 236–237. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review