Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено сучасні норми, за якими виконується розрахунок втрат попереднього напруження при одновісному і двовісному обтиску. Встановлено, що норми недостатньо описують двовісний обтиск як залізобетонних, так і сталефібробетонних елементів. Тому були запропоновані коефіцієнти, які уточнюють нормативні формули і дають змогу точніше визначити втрати попереднього напруження для двовісно обтиснутих сталефібробетонних елементів. In this work executed a study of the contemporary standards, which are used with the calculation of the losses of preliminary stress with the axial and biaxial compression. It was established that the standards do not sufficiently accurately describe the biaxial compression both of ferroconcrete and a steel fiber concrete elements. Therefore were proposed the coefficients, which to make more exact normative formulas make it possible to obtain the more precise exact values of the losses of preliminary stress for the biaxial compressed a steel fiber concrete elements.

Горобець А. М. Експериментально-теоретичні дослідження втрат попереднього напруження в сталефібробетонних конструкціях при одновісному та двовісному обтиску / А. М. Горобець, О. Д. Журавський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 68–74. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review