Тепловізійний аудит промислових та житлових об’єктів

2002-03-26

Розглянуто джерела тепловитрат через оболонки промислових та житлових споруд. Показано, що ефективність визначення цих джерел значно підвищується із застосуванням пристроїв багатоспектрального зондування на базі тепловізійної камери. Запропоновано застосування розробленої авторами тепловізійної камери на піровідиконі, доповненої цифровим процесором обробки даних, яка може застосовувались для широкомасштабних обстежень стану будівельних об’єктів.
The sources of thermal losses through the industrial and living buildings envelopes are considered. It is shown, that efficiency of these sources location may be considerably improved by the using of devices for multispectral probing based on thermal imager camera. It is proposed to use the pirovidicon-based camera with digital signal processor, developed by the authors. This camera can be used for wide-scale investigation of the buildings stage.

Тепловізійний аудит промислових та житлових об’єктів / М. Бродський, В. Гой, Ю. Зеляновський, П. Кондратов // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 222–226.