Підвищення продуктивності Lms Moodle шляхом використання пакетів SCORM

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

В роботі розглянуті можливості з організації навчання при інтегруванні в lms Moodle scorm-сумісних навчальних модулів, деякі програмні середовища для їх розробки та приклади їх використання. This paper describes the possibilities of organizing the training in the integration in lms Moodle scorm-compliant training modules, some software environment for their development and examples of their use.

lms Moodle, scorm, Adobe Captivate, електронне навчання, lms Moodle, scorm, Adobe Captivate, electronic education

Анохін В. Підвищення продуктивності Lms Moodle шляхом використання пакетів SCORM / Віктор Анохін // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 23–29. – Бібліографія: 2 назви.