Значення та особливості побудови холдингових структур

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито суть та шляхи процесу формування холдингових структур, висвітлено передумови, які є визначальними при їх створенні в Україні. Широко описано переваги та недоліки їх створення та функціонування. Запропоновано ввести у понятійний апарат з даної теми нове поняття - холдингування та подано його тлумачення. Сформульовано основні функції материнської компанії у холдинг-структурі. In the article is determined the concept and ways of the formation of holding structures. Elucidated the main conditions of their creating in Ukraine. Broaden classification of positives and negatives of holding structures are realized in the article. Also the author offers to use a new Ukrainian term in this theme and determines the main functions of holding company.

Найчук-Хрущ М. Б. Значення та особливості побудови холдингових структур / М. Б. Найчук-Хрущ // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 89–96. – Бібліографія: 11 назв.