Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено алгоритм визначення значення диференційної термоелектрорушійної сили термопари з використанням ефекту Пельтьє. Приведен алгоритм определения значения дифференциальной термоелектродвижущей силы термопары с использованием метода Пельтье. Determination algorithm of thermocouple differential thermoelectromotive force value using Pelletier effect is proposed in the articl.

Столярчук В. Ідентифікація номінально-статичної характеристики термоелектричного перетворювача / Володимир Столярчук // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 71. – С. 117–120. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review