Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Побудована математична модель і розроблено числовий метод розрахунку тепло- масопереносу під час осушення гранульованих сорбентів в адсорбері з оребреною поверхнею. The mathematical model and numerical method of calculation of heat- and mass transfer at drying of the granulated sorbents in an adsorber with edges on a surface are submitted.

Нікітенко М. І. Математичне моделювання тепломасопереносу і фазових перетворень в адсорбері з ореберною поверхнею / М. І. Нікітенко, Ю. Ф. Снєжкін, Н. М. Сорокова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 659 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 164–168. – Бібліографія: 6 назв.