Видавництво Львівської політехніки

Досліджено джерела права Київської Русі та незалежної України, які регулюють інститут спадкування. Розглянуто та проаналізовано ключові положення “Руської Правди”, Цивільного кодексу УРСР, Цивільного кодексу України, що стосуються спадкування, коло спадкоємців, зокрема право на обов’язкову частку у спадщині. The article investigates the sources of law Kievan Rus and independent Ukraine that regulate Institute of inheritance. The author examines and analyzes the key provisions of the “Russian Truth”, the Civil Code of the USSR, the Civil Code of Ukraine concerning inheritance, circle heirs, including the right to a compulsory share of inheritance. Исследованы источники права Киевской Руси и независимой Украины, регулирующих институт наследования. Рассмотрены и проанализированы ключевые положения “Русской Правды”, Гражданского кодекса УССР, Гражданского кодекса Украины, касающихся наследования, круг наследников, в том числе право на обязательную долю в наследстве.

спадкування за законом та заповітом, заповіт, “Руська правда”, обов’язкова частка в спадщині, нотаріус, inheritance by law and by will, testament, “Ruska Pravda”, the obligatory share of the inheritance, notary, наследование по закону и по завещанию, завещание, “Русская правда”, обязательная доля в наследстве, нотариус

Долинська М. Порівняльний аналіз інституту спадкування за законодавством Київської Русі та незалежної України / М. Долинська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 782 : Юридичні науки. – С. 209–213. – Бібліографія: 24 назв.