Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

У статті розглянуто вимірювальний канал температури, перетворювальна характеристика якого інваріантна до прогресуючих похибок первинного перетворювача термопари, обумовлених швидким старінням термопари в умовах дії на неї агресивного контрольованого середовища та високих температур. In this paper the temperature measuring channel is considered having the convercion characteristic, which is invariant to chanel primary convertor progressing errors, caused with thermocoupe fast aging under the condition of controlled aggresive enviroment and high themperature affect.

Юрчик Г. Вимірювальний канал температури з калібруванням та автокорекцією первинного перетворювача / Геннадій Юрчик // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 399 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 100–106 . – Бібліографія: 2 назви.