Технології діагностування вібраційного стану багатоопорних роторних агрегатів

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано розроблені технології та комп’ютеризовані системи безперервного автоматизованого аналізу вібраційного стану потужних турбоагрегатів ТЕС (ТЕЦ) для виявлення причин змін вібрації та попередження розвитку позаштатних ситуацій.
The developed technologies of the analysis of a vibrating state of powerful turbine units of thermal power stations and the created computerized systems of the continuous automated analysis of vibration for revealing of the reasons of change of vibration and preventions of development of unforeseen situations which are introduced on power blocks are described.

Технології діагностування вібраційного стану багатоопорних роторних агрегатів / М. Г. Шульженко, Л. Д. Мєтєльов, Ю. Г. Єфремов, В. І. Цибулько // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 297–306.