Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У статті описано підхід для отримання аналітичного розв’язку деяких двовимірних інтегральних та інтегро-диференційних рівнянь першого роду типу ньютонового потенціалу. Підхід базується на використанні полігармонічних многочленів. In a paper the approach to deriving an analytical solution of some twodimensional integrated and integro-differential equations of the first sort of newtonian potential-type is proposed. The approach is based on use of polyharmonic polynomials.

Станкевич В. З. Про розв'язування деяких двовимірних інтегральних та інтегродиференційних рівнянь за допомогою полігармонічних многочленів / В. З. Станкевич, Б. М. Стасюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 407 : Прикладна математика. – С. 17–20. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review