Thumbnail Image

На основі аналізу вітчизняної і зарубіжної літератури автор стверджує, що в підприємницькій діяльності етичні засади повинні випереджати правові модифікації, і те, що ці засади повинні впливати на формування правових принципів. Having analized the works of Ukrainian and foreign economists the author affirms that ethic regulations in business activity have to pass ahead the law modifications. Moreover these principles have to influence the formation of laws.

Герасимчук Н. А. Взаємодія правових і етичних норм в підприємницькій діяльності малих підприємств / Н. А. Герасимчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 478 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 105–114. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review