Thumbnail Image

Розглянуто формування моделі інформаційного забезпечення управління конкурентоспроможністю продукції промислового призначення. Запропонована модель дає змогу оптимізувати вимоги споживачів через стандарти підприємства. Агйсіе is devoted to information maintenance model of management of industrial purpose production competitiveness. The offered model allows to optimize requests of the consumers through the standards of the enterprise.

Петрович Й. М. Інформаційне забезпечення оптимізації вимог стандартів до показників корисності продукції / Й. М. Петрович, Т. Б. Коношенкова, Л. С. Лісовська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 448 : Проблеми економіки та управління. – С. 257–263.

Endorsement

Review