2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано аналітичний підхід до врахування впливу фізико-механічних характеристик металу давача та фізико-хімічних характеристик середовища на достемен- ність показів засобу вимірювальної техніки під час вимірювання. Наведено результати досліджень, виконаних на основі запропонованого підходу.
An analytical approach for taking into account the influence of the metal physical and mechanical characteristics of the sensor and the environment physical and chemical characteristics on the accuracy of measuring technique means work during the measurements of electric field of electricity conducting constructions is proposed. The research results that are done on the basis of proposed approach are presented.

Горопацький В. Г. Математична модель оцінки взаємовпливу робочих середовищ, конструкцій та елементів давачів під час фізико-хімічних вимірювань / В. Г. Горопацький, А. Ф. Обшта, М. Г. Стащук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 186–192.