Видавництво Львівської політехніки

Визначено доцільність запропонованої автором змістовної наповненості курсу української мови за професійним спрямуванням в економічному виші; акцентовано на фаховій комунікативній важливості коректування культури писемного та усного мовлення майбутнього економіста; рекомендовано окремі зразки дієвих практичних мовленнєвих вправлянь з рідної мови у ВНЗ. Determined the feasibility of the proposed author content filling rate of the Ukrainian language for professional purposes in economic universities, accented the importance of professional communicative culture of corrections written and oral communication of the future economist, recommended some practical examples of effective speech vpravlyan of native language in high school.

зміст навчання, професійна українська мова в економічному виші, мова та економіка, антисуржик, content of training, professional Ukrainian language in economic universities, language and economics, antysurzhyk

Тертека Л. В. Особливості змістовного наповнення курсу „Українська мова (за професійним спрямуванням)” для студентів економічних спеціальностей ВНЗ / Л. В. Тертека // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 739 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 293–297. – Бібліографія: 8 назв.