Розвиток інтегрованих агротекстильних виробництв

Розглянуто проблеми створення інтеграційних формувань нового типу - агротекстильних альянсів, що дозволять поєднати інтереси текстильної промисловості та її сировинної бази. Визначено концептуальні засади розвитку агротекстильного виробництва, наведено стратегічне бачення розвитку, визначено принципи та етапи розвитку інтегрованих формувань. This article is denoted problems of création intégration shaping the new type - agrarian- textile alliances, which will allow to connect the interests of textile industry and its raw materials base. Conceptual bases of development of agrarian-textile production are determined, it is given strategic vision of development, certained principles and stages of development of integrated shaping.

Наумов О. Б. Розвиток інтегрованих агротекстильних виробництв / О. Б. Наумов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 517 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 153–157. – Бібліографія: 8 назв.