Видавництво Львівської політехніки

Висвітлено ідеї розвитку архітектури театру ляльок м. Кіровограда в навчальному проектуванні кафедри ДАС ІАРХ Львівської політехніки. The ideas connected with the development of the architecture of the puppet theatre in Kirovograd are outlined in this article in accordance with the educational designing of “Design of the Architectural Environment” department, IARCH, Lviv Polytechnic National University.

ляльковий театр, дитячий культурний центр, простір і середовище театру ляльок, трансформація сцени і залу, сценографія, puppet theater, children's cultural center, the space and environment of puppet theater, the transformation of stage and hall, set design

Проскуряков В. І. Тенденції розвитку сучасної архітектури лялькових театрів (на прикладі театру ляльок в м. Кіровограді) / В. І. Проскуряков, Ю. В. Філіпчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 793 : Архітектура. – С. 253–255. – Бібліографія: 3 назви.