Для залізничної осі наведено закономірні зміни структури металу поверхні руйнування під час випробувань на втомлюваність залежно від стадій зростання тріщини. The causes of directionality of the change structure plateau cleavage of fatique and stages growth crack in metal rail axle have been investigated.

залізничні осі, поверхні руйнування металу, metal rail, stages growth crack

Вакуленко І. О. Аналіз процесів структурних змін у металі залізничної осі за циклічного навантаження / І. О. Вакуленко, М. А. Грищенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 642 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 69-73. – Бібліографія: 7 назв.