Напружено–деформований стан плит прес-форм

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано математичну модель для визначення жорсткості та міцності товстої плити, яку використовують у прес-формах. Результати отримано двома методами: скінченних елементів та адаптивного варіаційного методу. The mathematical model for determination of rigidity and strength of thick plate used in presforms. The results are obtained by two methods: for the middle part of plate – the finite elements method, and adaptive variational method is used.

Бойко М. В. Напружено–деформований стан плит прес-форм / М. В. Бойко // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2005. – Випуск 39. – С. 45–48. – Бібліографія: 3 назви.