Розглянуто проблеми залучення українців, білорусів та інших вихідців з СРСР, колишніх полонених, до антифашистськоі боротьби на території Польщі на початку німецько-радянської війни. This article deals with the inducing of Ukrainians, Byelorussians and former citizens of the USSR, former prisoners of war to participate in the antifascist struggle on the territory of Poland at the beginning of German – Soviet war.

Іващук С. О. Залучення українців, білорусів та інших громадян до руху опору гітлерівським окупантам на території Польщі на початку німецько-радянської війни / С. О Іващук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 408 : Держава та армія. – С. 110–115. – Бібліографія: 42 назви.