Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто питання відповідальності за шкоду, завдану незаконними діями (бездіяльністю) органів місцевого самоврядування або їхніх посадових осіб під час здійснення повноважень, інституту відповідальності держави перед особою та визначено підстави відповідальності за завдану моральну шкоду. Заподіяння шкоди державними органами, органами місцевого самоврядування, а також їхніми посадовими особами належить до спеціальних деліктів і є окремим видом відповідальності. Рассмотрены вопросы ответственности за вред, причиненный незаконными действиями (бездействием) органов местного самоуправления или их должностными лицами при осуществлении полномочий, института ответственности перед лицом и определены основания ответственности за причиненный моральный вред. Причинение вреда государственными органами, органами местного самоуправления, а также их должностными лицами относится к специальным деликтам и является отдельным видом ответственности. Questions of liability for damage caused by unlawful actions (inaction) of local selfgovernment bodies or their officials in the exercise of authority, the institute of responsibility before an individual are analyzed and also there are determined grounds for liability for nonpecuniary damage. Causing damage by public authorities, local governments and their officials refers to the special delicts and is a separate kind of responsibility.

цивільно-правова відповідальність, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, фізична особа, юридична особа, моральна шкода, гражданско-правовая ответственность, органы государственной власти, органы местного самоуправления, физическое лицо, юридическое лицо, моральный вред, civil liability, public authorities, local government, natural person, legal entity, non-pecuniary damage

Римарчук Р. М. Підстава та умови цивільно-правової відповідальності зашкоду, заподіяну державними органами та їхніми посадовими особами / Р. М. Римарчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2016. – № 845. – С. 308–314. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review