Розглядаються питання участі громадян колишніх радянських республік у антифашистській боротьбі польського народу в період від битви під Москвою і до Сталінградської битви. It deals with the participation of previous Soviet Republics citizens in Antifascist battle of Polish people in the period between Moscow battle and Stalingrad battle.

Іващук С. О. Громадяни колишнього СРСР в антифашистській боротьбі польського народу в період повороту та перелому в Другій світовій війні / C. O. Іващук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 431 : Держава та армія. – С. 84–91. – Бібліографія: 50 назв.