Аналіз корпусу текстів інклюзивного навчання

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

Для дослідження особливостей особистісно-орієнтованого навчання запропоновано аналізувати особливості результатів такого навчання засобами контент-аналізу. Запропоновано алгоритм контент-аналізу корпусу текстів інклюзивного навчання. Запропоновано модель вхідних даних процесу визначення набору методів контролю персоналізованого навчання. To study the characteristics of personality-oriented education the authors offered to analyze the features of the results of this study with means of the content analysis. The algorithm of content analysis of inclusive education texts was proposed. The model of the input data of personalized learning control methods was suggested.

особистісно-орієнтоване навчання, контент-аналіз, personality-oriented education, content analysis

Пасічник В. Аналіз корпусу текстів інклюзивного навчання / Володимир Пасічник, Тетяна Шестакевич // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 128–133. – Бібліографія: 11 назв.