Особливості управління інформаційними системами вищого навчального закладу

Розглянуто інформаційні системи та особливості управління ними у вищому навчальному закладі, наведена графічна модель управління інформаційними системами, відповідно до якої здійснюється процес управління. The informative systems and management features are considered by them in higher educational establishment, a graphic case the informative systems frame is resulted, which a management is carried out in accordance with.

інформаційні системи, ВНЗ, графічна модель, процес управління

Кузьмін О. Є. Особливості управління інформаційними системами вищого навчального закладу / О. Є. Кузьмін, І. В. Ткаченко // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 126–130. – Бібліографія: 4 назви.