З’ясовується роль молоді у процесі українізації тилових резервних частин Південно-західного та Румунського фронтів навесні-влітку 1917 року. The article is dedicated to the role of youn people in the process of the ukrainization of the rear garnisons of the South-West and Rumanian fronts during spring and summer of 1917.

Химиця Н. О. Деякі аспекти участі молоді в українізації тилових резервних частин Південно-західного та Румунського фронтів навесні-влітку 1917 року / Н. О. Химиця // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 431 : Держава та армія. – С. 9–14. – Бібліографія: 34 назви.