Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано алгоритм екстраполяції температури досліджуваного середовища при застосуванні двоелементного резистивного сенсора температури. Ефективність алгоритму залежить від апріорної інформації про теплотехнічні властивості середовища і практично не потребує даних про глибину занурення сенсора. In the article the algorithm of the temperature extrapolation of the investigated medium with the use of two element resistance sensor of temperature is proposed. The effectiveness of algorithm is depended on the a priori information about the thermotechnical properties of medium and practically it does not require the data about the submersion depth of sensor.

Дорожовець Н. М. Евристичний алгоритм екстраполяції температури у двоелементному резистивному сенсорі / Н. М. Дорожовець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 500 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 160–164. – Бібліографія: 4 назви.