Thumbnail Image

Розглянуто сучасні напрямки дослідження параметрів процесу абразивної притирки. Наведено конкретні результати досліджень параметрів шорсткості і площинності полікорових підкладок та притирів, отриманих доводкою абразивів різної зернистості на ібровикінчувальному верстаті з круговими траєкторіями коливань притирів. The modern tendencies of abrasive grinding process stabilization research are reviewed. The specific results of roughness and flatness parameters of policor substrates and laps obtained by operational development by different grain abrasives on vibration development machine tools with circular trajectories of lap oscillations are reduced in this paper.

абразивна притирка, параметри шорсткості і площинності полікорових підкладок, abrasive grinding, parameters of policor substrates and laps obtained

Гаврильченко О. В. Дослідження впливу розміру зерна абразиву на площинність притирів та деталей, які обробляються на вібровикінчувальних верстатах / О. В. Гаврильченко, В. О. Повідайло, В. М. Захаров // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 642 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 3-7. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review