Досліджено основні тенденції розвитку авіаційної промисловості України в 30-х рр. ХХ ст. Проаналізовано еволюцію виробничих програм провідних підприємств галузі, насамперед Харківського авіабудівного заводу. The main trends of development Ukrainian aircraft industry in 30 years of XX century are investigated. The evolution of productions programs of the main plants this branch is analyzed, especially Kharkiv aircraft plant.

Харук А. І. Мілітаризація і централізація як провідні тенденції розвитку авіаційної промисловості України у 30-х рр. ХХ ст. / А. І. Харук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 652 : Держава та армія. – С. 139–143. – Бібліографія: 28 назв.