Проблеми використання та оцінки інноваційного потенціалу підприємств

Проаналізовано поняття “інноваційний потенціал”. Обґрунтовано потребу формування та використання інноваційного потенціалу підприємства. Визначено основні підходи до оцінки інноваційного потенціалу в організаціях. Зосереджено увагу на участі держави у формуванні інноваційного потенціалу. Приділено увагу венчурному бізнесу. Подано рекомендації щодо раціональності та ефективності використання інноваційного потенціалу підприємства. A concept is analysed "innovative potential". Description is given necessity of forming and use of innovative potential of enterprise. Basic approaches are certain to estimation of innovative potential in organizations. Attention is concentrated on participation of the state in forming of innovative potential. Spared attention to venture business. Given recommendations in relation to rationality and efficiency of the use of innovative potential of enterprise.

інноваційна діяльність, інноваційний потенціал, венчурний бізнес, innovative activity, venture business, innovative potential

Мірошник Р. О. Проблеми використання та оцінки інноваційного потенціалу підприємств / Р. О. Мірошник, Л. В. Меренюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 611 : Проблеми економіки та управління. – С. 191–197. – Бібліографія: 5 назв.