Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто конструкцію і принцип роботи зміцнювальних пристроїв із електромагнітним приводом для зміцнення зовнішніх поверхонь довгомірних деталей при використанні методу вібраційно-відцентрової зміцнювальної обробки (ВВЗО).

Афтаназів І. Пристрій з електромагнітним приводом для зміцнення зовнішніх поверхонь довгомірних деталей / Іван Афтаназів, Ярослав Кусий // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 1999. — № 359 : Оптитимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 36–41.