Подано застосування інформаційних моделей для об'єктів електроенергетики та показано їх ефективність в ідентифікації станів об'єктів електроенергетики. The applications of information models for objects of electric power industry are submitted and their efficiency in identification of statuses of objects of electric power industry is shown.

Сабадаш І. О. Теорія та технологія використання інформаційних моделей для об'єктів електроенергетики / І. О. Сабадаш, А. І. Сегін, Я. М. Николайчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 471 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 11–15. – Бібліографія: 6 назв.