Обґрунтовано необхідність планування ризиків зовнішньоекономічної діяльності машинобудівних підприємств, висвітлено особливості такої діяльності із врахованням специфіки машинобудівного комплексу. Розроблено модель планування ЗЕД із врахування ризиків та продукції машинобудування. Висвітлено умови, за яких доцільно використовувати запропоновану модель планування ЗЕД з врахуванням ризиків. Author show the necessity of risk planning in international activity of machine-building enterprises. Also it was explained the risk planning in international activity considering specification of machine-building enterprises. Author elaborated the model of international planning considering risks and goods of machine-building enterprises. In he article it was showed conditions of using of elaborated model of international planning considering risks.

Беднарська О. Р. Особливості планування ризиків зовнішньоекономічної діяльності машинобудівних підприємств / О. Р. Беднарська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 624 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 8–12. – Бібліографія: 9 назв.