Спеціалізована комп’ютерна система локалізації джерела акустичних сигналів

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто структуру спеціалізованої комп’ютерної системи для просторової локалізації джерела акустичних сигналів. Наведені системи рівнянь для визначення просторових координат джерела за результатами взаємної кореляційної обробки сигналів у шести каналах. Проведений аналіз особливостей розв’язування системи рівнянь та похибок розв'язку.
In this paper the structure of specialized computer system for spatial localization of acoustic signals’ source is examined. Equations sets for acoustic source’s spatial coordinates determination by the results of cross-correlation signal processing in six channels are given. Equations sets solving peculiarities and inaccuracy of result determination are analyzed.

Спеціалізована комп’ютерна система локалізації джерела акустичних сигналів / С. Ю. Спіченков, Ю. М. Романишин, В. І. Гоць, Я. С. Парамуд // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 24–27.