Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Показано, що зменшення величини зерна зон термічного впливу відновленої деталі в результаті виконання термоциклічного оброблення зменшує зусилля руйнування при різанні, внаслідок чого можна використовувати більш інтенсивні режими оброблення і підвищити продуктивність процесу.

Коровайченко Ю. М. Вплив термоциклічного оброблення на оброблюваність металу відновлених або зміцнених деталей / Ю. М. Коровайченко // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 116–120.