Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано диференціальний сплайн-метод числового аналізу стаціонарних режимів роботи асинхронних двигунів при періодичному моменті навантаження. Задача розв'язується як крайова для системи диференціальних рівнянь, що описують динамічний режим. Метод дає змогу отримати залежності координат режиму на періоді, не вдаючись до розрахунку перехідного процесу. A differential spline-method of numerical analysis of the stationary working modes of asynchronous motors at the periodical load moment has been proposed. The problem is solved as a boundary one for the system of differential equations which describe dynamic mode. The method allows to obtain the relations of the mode coordinates at the period without resorting to the calculation of the transient process.

Маляр В. Метод математичного моделювання асинхронних двигунів при періодичному моменті на валу / В. Маляр, А. Маляр, Л. Акулова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 113-119. – Бібліографія: 3 назви.