Описано системну модель двосекторної економіки, у якій окремо розглядається енергетичний та виробничий сектори. Досліджено систему диференціально-функціональних рівнянь для капіталу, потужності, цін на продукти для першого і другого економічних секторів, заробітної плати, проаналізовано характер зміни основних макроекономічних показників при різних змінах ціни на енергосировину. The system model of two sector economics, in which power and production sectors acts separately, is described. The system of functional-differential equations for sector power, capital, banking reserve, product prices for first and second sector, and salary is examined. The changes in main macroeconomic indices due to different change in energy price are analyzed.

системна модель двосекторної економіки, виробничий сектор, енергетичний сектор, потужність сектора, капітал, ціна продукту, system model of two-sector economics, industrial sector, power industry, sector power, capital, product price

Гайдучок О. В. Дослідження системної моделі двосекторної економіки із виділенням енергетичного сектора / О. В. Гайдучок // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 611 : Проблеми економіки та управління. – С. 104–110. – Бібліографія: 3 назви.