Вплив комп’ютерного контролю та вимірювання рівня знань на навчання

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті розглянуті основні критерії і методи вимірювання та оцінювання рівня знань, контроль та оцінювання рівня знань за допомогою автоматизованої комп’ютерної навчальної системи (КНС) “PILOT”. Проаналізовано статистичні дані результатів роботи студентів з КНС. In this paper the main criteriors and methods of measuring and estimation of knowledge, control and estimation of knowledge with automatic computer educational system (CES) “Pilot” are given. The statistical results of research of students with CES were analyzed.

Чабан К. Вплив комп’ютерного контролю та вимірювання рівня знань на навчання / Ксенія Чабан // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 139–201. – Бібліографія: 3 назви.